İnşaat

İnşaat

Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden biri İnşaat Sektörüdür. Ancak Dünya’daki büyük tasarım inşaat firmalarının yaptığı projelerin uygulamacısı pozisyonundayız ve pastanın büyük dilimini onlara kaptırıyoruz. Bunun önüne geçmek adına; Tasarıma yeterli maliyet ve önem-süre ayırmamız ayrıca standardizasyon, mühendislik, koordinasyon, kalite kontrol konularındaki zaaflarımızı elimine etmemiz gerekmektedir. 

Sektörün bu eksikliklerini giderecek olan gelişim sürecine, dokümantasyonun etkin, doğru yönetilmesi büyük ivme kazandıracaktır. Şöyle ki; Aslında sahip olunan ama sistematik eksikliği sebebi ile etkin olarak kullanılamayan şirket içi birikimin herkes tarafından ulaşılabilir olmasının sağlanması, bu şekilde standardizasyon oluşturarak ve bilgiyi paylaşarak mühendislik kabiliyetinin artışına destek olunması, Bunun yanında, proje kapsamı büyüdükçe önemi ve zorluğu da büyüyen disiplinler arası koordinasyon ve bilgi akışını ve geri bildirimlerin doğru bir şekilde sağlanması, ancak dokümantasyon yönetiminin başarısı ile mümkündür. 

İnşaat Sektörü

Bu noktada İnşaat Sektörünün yolu web tabanlı yazılım ile çakışmaktadır. FİNALİZER, modülleri projelerinizin satışı için ihtiyaç duyacağınız detaylı müşteri profili, projelerinizin gelir ve giderlerinin takibi imkanını sunar. Müşterileriniz ile ilişkilerinizi geliştirirken, satış fırsatları süreçlerinizi daha etkin ve verimli yönetebilirsiniz. FİNALİZER ile istenilen koordinasyon ve standardizasyon etkin bir şekilde sağlanabilmektedir. Büyük projelerin, önemli ve büyük çalışmaların takibini FİNALİZER ile sorunsuz şekilde gerçekleştirmek mümkündür.

  • Müşteri İlişkileri Yönetimi
  • Bütçe Planlama
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi


Sende Bize Katıl!

Fırsatları Yönet İşine Yön Ver

Hemen Ara

Aklınızdaki soruların cevabı için hemen bizi arayın.

+90 212 967 25 34
Bize Yazın

Detaylı bilgi almak için bize yazabilirsiniz.

satis@finalizer.com

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz.