Perakende

Perakende

Perakende satış yapan herkes, müşterinin ne kadar önemli olduğunu bilir. Marka sadakatini bir kale gibidir ve kaleni yani müşterileri kaybetme korkusu yaşanır. Bu sektörde sizin yanınızda bulunan web tabanlı bir yazılım, müşteriyi kaybetmeme ve müşteri yönetimi açısından hayati bir rol oynamaktadır. 

Örneğin, müşterinin satın alma geçmişini sıralayabilir, izleyebilir ve en aktif olduğu işlemleri görerek, stratejinizi bunun üzerine çizebilirsiniz. Yine müşterilerinizin isteklerine dair bilgi edinebilir ve onların ihtiyaçlarına uygun fırsatlar ve promosyonlar sunabilirsiniz. Satış ve pazarlamanın ötesinde, FİNALİZER aynı zamanda müşteri şikayetlerini de anında çözmenize olanak tanır. 

Finalizer Yanınızda

Genel olarak, FİNALİZER tüm müşterilerinize entegre görünüm sunar ve bu görünümün işinizle ilgili herkes için erişilebilir olmasını olanak sağlar. Perakende sektörü, talebi çok dinamik ve değişkenlik kılan bir yapıya sahiptir. Stok yönetimi, perakende sektörü açısından oldukça kritik çünkü talebi karşılayamama veya fazla stok gibi durumlar maddi kayıplara neden olabilir. FİNALİZER envanterinize ait gerçek zamanlı ve hızlı bilgiye sahip olmanızı sağlamanın yanı sıra ürünlerin kullanım sürelerini tek bir sayfada detaylı görüntüleme şansı verir. Bu noktada da FİNALİZER tahsilat ve stok takibi yapmaya olanak tanıyarak hangi ürünün satılıp satılmadığı hakkında bilgi ve satışların iyileştirilmesi için strateji belirlemeyi sağlıyor. Öncelikle, FİNALİZER müşteri eğilimleri ve geçmiş satışlarla ilgili analiz işlemleri ve ilgili raporlamaları yapmanıza olanak sağlar.


Sende Bize Katıl!

Fırsatları Yönet İşine Yön Ver

Hemen Ara

Aklınızdaki soruların cevabı için hemen bizi arayın.

+90 212 967 25 34
Bize Yazın

Detaylı bilgi almak için bize yazabilirsiniz.

satis@finalizer.com

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz.